Info o Gustím 2

12. května 2007 v 19:54 | GUSTAV-GIRL |  Gustav Schäfer
Gustav je v soukromí raději klidnější. Ale když jde přece o hudbu, potom nechá svůj mp3 přehrávač pořádně rachotit - s tvrdým rockem …

Gustav je bubeník-bůh! Na podiu udává tempo. A sice s tak velkou sílou, že všichni fanoušci Tokio Hotelse střesou v jeho taktu. A právě tak hlasitý, jako je živě na koncertech, je také jeho hudební vkus. Z Gustavova Mp3 přehrávače duní nejčastěji ten nejostřejší metal - a rockové zvuky. ,,Moje ze všech nejoblíbenější píseň je ,Ester Sandman´ od Metallicy. To jde prostě úplně napřed - to mám rád." V rockových věcech je Gustav pravý znalec. Gustav zná skoro všechny kapely, nejnovější cd a dokonce jména členů svých oblíbených kapel. ,,Můj velký vzor je ale Lars Ulrich - bubeník Metallicy." Když jsou Tokio Hotel na tour, hraje Gustav na zvukových zkouškách také někdy jiné songy na rozehrání: ,,Smells Like Teen Spirit´od Nirvany můžu například kompletně odbubnovat. To jsem pak vždycky dělal zase na zvukových zkouškách. Ta píseň je taky moje oblíbená na party. Ale když je to na party, kde jsou jenom boháči, nedá se to tak dobře na tanečním parketu rozjet", směje se.
Ale vedle těch tvrdých a velmi rychlých rockových věcí poslouchá Gustav taky zcela jiné věci. Například Oldies zemřelé country legendy Johnnyho Cashe. ,,Můj hudební vkus se po tour trochu rozšířil. Naše parta nechala běžet někdy i jinou hudbu a mě zajímalo, kdo to je. Potom jsme začali trochu s vyměňováním a tak. Johhny Cash je skutečně velmi dobrý. Ale také Jack Johnson." Už jako malé dítě poslouchal bubeník Tokio Hotelvšechny možné druhy hudby. ,,Moji rodiče si stáli na Philu Collinsovi, Ericu Claptonovi a Metallice. V osmi jsem s nimi byl na svém prvním koncertě. Tam hrálo mnoho lidí jako Joe Rocker, Tina Turner a mnoho dalších. To bylo doopravdy cool!" Je vůbec něco, co nemůže vystát? ,,Jo! V každém případě techno, kde jsou všechny možné efekty, které máš nad sebou. K tomu jenom říkám ,Vypni tu sračku!"

TAKOVÝ JE GUSTAV VE SKUTEČNOSTI!

* Oproti svému hudebnímu vkusu je Gustav z kapely nejklidnější. Často sedí tiše v rohu se svými sluchátky nebo hraje na své hrací konzoli.
* Když to Gustav rozjede - tak správně. Na party paří na tanečním parketu například na tvrdé zvuky.
* Gustav je velmi místní. Tiše si užívá úspěch - ale nedělá z toho žádné tajnosti
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama